Львів, Симоненка 22 0972908264 info@teplovizor-plus.lviv.ua
Меню

Теплоізоляція. Рекомендації по вибору матеріалу.

Застосування теплоізоляції вимагає індивідуального підходу. Як розрахувати теплоізоляцію, а точніше витрата матеріалів, якою має бути найкраща теплоізоляція для вашого конкретного об’єкта – від правильності відповідей на ці питання буде залежати не тільки зручність експлуатації, але і термін служби всієї конструкції.

Фундамент. Захист фундаменту від вологи і промерзання – запорука довговічності будівлі. Теплоізоляція фундаменту повинна витримувати великі навантаження на стиснення і низькі температури, не вбирати вологу, не піддаватися грибку і цвілі, мати тривалий термін служби. Цим вимогам повністю задовольняють плити з екструдованого пінополістиролу, який може безпечно контактувати з водою і грунтом протягом тривалого часу. Також для теплоізоляції фундаменту використовуються бітумні матеріали.

Утеплення фундаменту

 Утеплення фундаменту приклад робіт майстрів

Стіни. Через зовнішні стіни будівлі може втрачати до 45% тепла, тому їх теплоізоляція надзвичайно важлива. Теплоізоляційний матеріал вибирається в залежності від матеріалу стін. Для невеликих дерев’яних будинків використовують базальтові або мінераловатні плити, для більших будинків з інших матеріалів – екструдований пінополістирол, піноскло.

Екструдований пінополістирол

Екструдований пінополістирол

Піноскло

Піноскло

Теплоізоляція стін всередині житлових приміщень повинна бути екологічною, негорючою і невисокої щільності. Найчастіше застосовується базальтова вата.

Підлоги. Втрати тепла через підлоги без теплоізоляційного шару можуть досягати 20% від загального обсягу тепловтрат. Дерев’яні підлоги утеплюють мінераловатними або базальтовими плитами.

При влаштуванні підлог з підігрівом користуються популярністю плити з екструдованого пінополістиролу.

Мінераловатна плита

Покрівля. Між кроквами скатної покрівлі зручно вкладаються базальтові або мінераловатні плити. Для плоскої покрівлі підходить екструдований пінополістирол, гідростеклоізол.

Базальтова теплоізоляційна плита

Базальтова теплоізоляційна плита

Стелі. Якщо висота стель дозволяє, їх також можна утеплити, паралельно забезпечивши додаткову звукоізоляцію приміщення.

Утеплюючий шар може нести також декоративні функції – наприклад, коли він виконаний з дерев’яною облицювальної дошки або піноскла.

Теплові агрегати і тепломережі. Залежно від протяжності, конфігурації і умов експлуатації конструкцій використовується піноскло у вигляді напівцеліндрів, сегментів, азбест, тканини, рулонна алюмінієва фольга.

Алюмінієва фольга будівельна

Алюмінієва фольга будівельна

Виробники утеплювачів. Сучасна теплоізоляція – це якісні високотехнологічні теплоізоляційні матеріали європейських та вітчизняних компаній. Найбільш відомі такі виробники теплоізоляції.

K-FLEX, Італія. Лідер світового ринку теплоізоляційних матеріалів. Основна продукція – легка, надійна теплоізоляція з пористого синтетичного каучуку. Випускається у вигляді листів і трубок, проста в монтажі, може бути застосована на об’єктах з жорсткими санітарно-гігієнічними вимогами (харчове виробництво, медичні установи, спортивні споруди, чисті виробництва). 

URSA, Іспанія. Основна продукція – рулонне скловолокно для теплоізоляції підлог, покрівлі, трубопроводів. Максимально затребуване для малоповерхового і висотного будівництва. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *