Львів, Симоненка 22 (097) 290-82-64 info@teplovizor-plus.lviv.ua
Меню

Теплоаудит

Теплоаудит – це комплексна перевірка тепловізором огороджуючих конструкцій будівель, системи опалення з метою виявлення тепловтрат та їх фотофіксації.

Принцип дії теплоаудіту заснований на виявленні причин виникнення збоїв в роботі систем, що забезпечують оптимізацію мікроклімату всередині приміщень. Перевірка спрямована на діагностику систем утеплення будівлі.

Для отримання абсолютної впевненості в правильності функціонування теплових систем вашого будинку, ми рекомендуємо організувати тепловізійний контроль. Принцип дії теплоаудіту заснований на виявленні причин виникнення збоїв в роботі систем, що забезпечують оптимізацію мікроклімату всередині приміщень.

Перевірка переважно спрямована на діагностику систем утеплення будівлі. Обстеження виконується за допомогою тепловізора – інноваційного приладу, об’єктивно і точно оцінює стан огороджувальних конструкцій.

Спеціально підготовлені співробітники «Тепловізор Плюс» виконують у Львові тепловізійне обстеження (з відеофіксацією результатів) об’єктів будь-якого призначення:

Індивідуальних житлових будівель заміського або котеджного типу;
Окремо взятих квартир (з будь-якою кількістю кімнат);
Багатоповерхових житлових будинків з великою кількістю квартир;
Сучасних бізнес-центрів і окремо взятих приміщень в них;
Будівель виробничого сектора;
Інших об’єктів.

В процесі діагностики систем теплопостачання та енергозабезпечення, а також захисних споруд за допомогою тепловізійного обладнання нашим фахівцям вдається встановити причини виникнення відхилень в будь-яких будівлях. При цьому до переліку найбільш поширених проблем входять:
Засмічення і повітряні «пробки» в опалювальних системах, нагрівання проводки і обладнання електричних систем понад допустимих температурних норм. Ці чинники цілком здатні привести до реальних втрат теплової енергії. Після їх усунення комфортний мікроклімат в приміщеннях буде відновлений, економія енергоресурсів досягне 30%, що досить актуально при нинішніх тарифах.

Помилки, допущені в процесі будівництва будівлі: неправильно організована система гідроізоляції, відхилення від нормативів кладки цегляних стін, недобросовісно виконана теплоізоляція приміщень. В процесі проведення тепловізійного обстеження об’єктів ми з максимальною точністю визначаємо проблемні місця, за якими тепло йде з приміщень. Це можуть бути і так звані «містки холоду», і дефекти утеплення стін, і недостатньо ретельно оброблені стики самих різних компонентів будівлі.

Проведений нами Теплоаудит також дозволяє виявляти приховані дефекти конструкції будівель та огорож, до певного часу ніяк себе не проявляють. Передчасне усунення таких проблем запобігає розвитку серйозних аварійних ситуацій.

Результати тепловізійної діагностики також в обов’язковому порядку потрібні при зверненні в службу архітектурно-будівельного нагляду для отримання дозволу на введення будь-якого об’єкта нерухомості в експлуатацію. У цьому випадку перевіряється відповідність нової споруди законодавчо закріпленим нормам і стандартам організації теплового забезпечення.

Залежно від типу і призначення об’єкта, для проведення тепловізійного аудиту ми застосовуємо один з перевірених методів:

1. Квартири, житлові будинки, котеджі у Львові підлягають експрес-перевірці. Після прийняття заявки наш фахівець відправляється до вас на об’єкт для проведення первинного візуального огляду і більш точного обстеження із застосуванням тепловізійного обладнання. Результат зйомки тепловізором наочно продемонструє зони реально існуючих проблем, позначить масштаби і характер майбутніх робіт по відновленню нормального теплообміну на об’єкті.

У разі необхідності, наш співробітник надасть вам більш розгорнуту консультацію, пов’язану з підбором оптимального вирішення виниклої проблеми.

Фотоматеріали та термограмми, зроблені в процесі аналізу, ви отримаєте електронною поштою.

Найбільш часті результати експрес-обстеження: виявлення конструктивних дефектів будинку, визначення зон припливу холодного (інфільтрація) і відтоку теплого (ексфільтрація) повітря у внутрішні приміщення аналізованого об’єкта.

Тривалість обстеження цього типу не перевищує трьох годин.

2. Для деяких об’єктів нерухомості у Львові та Львівській області може знадобитися проведення повного тепловізійного обстеження, відмінною рисою якого є отримання експертної оцінки акредитованого спеціаліста. Після отримання відповідної заявки, наш інспектор по тепловому контролю приїде на ваш об’єкт для проведення тепловізійної зйомки. Крім тепловізора, в процесі також буде використовуватися додаткове професійне обладнання.

Зйомка буде вестися всередині будівлі і з вулиці. Після цього фахівець займеться ретельною обробкою отриманої інформації.

Протягом трьох робочих днів на ваш електронний ящик буде відправлений детальний звіт про проведене тепловізійному аналізі.

До звіту будуть прикріплені фотознімки і термограмми виявлених дефектів і вразливих місць, докладні і зрозумілі розшифровки теплових аномалій, переліки причин їх виникнення і способи оптимізації теплового захисту об’єкта.

Результатами повного обстеження можуть бути: виявлення конструктивних дефектів будинку, визначення зон припливу холодного (інфільтрація) і відтоку теплого (ексфільтрація) повітря, отримання докладного звіту, експертного висновку та компетентних рекомендацій наших фахівців.

Залежно від ряду супутніх факторів (масштабів об’єкта, його віддаленості, складності) в індивідуальному порядку визначається вартість робіт, встановлюються тимчасові рамки виконання замовлення.

Фахівці «Тепловізор Плюс» виконують тепловизійне обстеження об’єктів якісно, ​​професійно, оперативно. Нам ви можете сміливо довірити проведення таких важливих, точних і достовірних досліджень!