Львів, Симоненка 22 0972908264 info@teplovizor-plus.lviv.ua
Меню

Проектний менеджер для супроводу програми “Енергодім” Фонд енергоефективності

Ваше ОСББ шукає проектного менеджера для супроводу проекту Енергодім у Львові?

Ви попали по адресу.

Проектний менеджер Скаб Ростислав, може взяти ваше ОСББ, на підтримку по всім етапам програми.

Супровід в програмі Енергодім, досить складний для не фахівця, щоб самостійно оформляти всі  необхідні документи потрібно дуже детально вивчати нормативно правові акти, досконало вивчити Програму, правильно заповнювати усі документи.

краще скористатись нашою пропозицію та зекономити час.

Ми знаємо, усі етапи проходження програми, від Заявки 1 до Заявки 4.

Сертифікат супровід проекту "Енергодім"

Сертифікат супровід проекту “Енергодім”

 

 

 

 

 

 

 

 

Співвласники багатоквартирного будинку можуть найняти фахівця, який буде управляти усім проектом, або долучатися до роботи на окремих його етапах, якісно та оперативно вирішувати супровідні питання.

За умовами Програми «‎Енергодім» Фонд відшкодовує до 70% витрат за послуги проектного менеджера

Проектний менеджер (ПМ) це фахівець, який відповідає за перебіг проекту впровадження заходів з енергоефективності в будинку, підготовку документації, якість заявок та загальний супровід проектів за умовами Програми «‎Енергодім»‎

Які послуги пропонує проектний менеджер?

Проектний менеджер допомагає ОСББ управляти всіма процесами модернізації будинку: від подачі заявки на участь в Програмі до реалізації будівельних робіт та  перевірки якості проекту. 

ОСББ та фахівець з супроводу проекту самостійно визначають перелік і обсяг робіт, який має виконати останній. 

Фонд Енергоефективності, в свою чергу, визначає перелік можливих послуг проектного менеджера, за які може бути здійснене відшкодування. Перелік послуг можна знайти в Додатку 3 Програми «Енергодім».

Зокрема, фахівець з супроводу проектів може надавати такі послуги:

  1. організація та участь в загальних зборах ОСББ, роз’яснення деталей участі в Програмі «Енергодім» та переваг для співвласників;
  2. аналіз варіантів кредитування та розрахунків по кредиту, визначення та презентація оптимального рішення для співвласників;
  3. оформлення заявки, супровідних документів для участі (та інших етапів) у Програмі «Енергодім»;
  4. попередній розрахунок вартість робіт та послуг;
  5. пошук та укладання договорів з підрядниками для виконання робіт/послуг з термомодернізації будинку, контроль виконання таких робіт/послуг.

Вартість послуг Проектного Менеджера

Загальна вартість послуг ПМ може бути будь-якою за домовленістю сторін, але  ця сума не повинна перевищувати 1,8 % фактичної вартості прийнятних заходів з будівельних робіт за проектом для Пакету «Комплексний» (Б) та 5% — для Пакету «Легкий» (А). Такі умови встановлено для перших 500 ОСББ-учасників Програми. 

Якщо ОСББ перевищить ці обмеження, розмір відшкодування за послуги ПМ буде меншим за встановлені 70%.

Як і коли ОСББ може залучати проектного менеджера до роботи? Як оформити відносини?

Укладати договір з проектним менеджером співвласники можуть на будь-якому з етапів реалізації проекту

Кожне об’єднання співвласників самостійно та вільно визначають чи будуть вони наймати такого фахівця для виконання відповідних послуг управління проектом (його частиною). 

Щоб залучити фахівця з супроводу проекту термомодернізації проекту за умовами Програми «‎Енергодім», ОСББ повинно укласти договір надання послуг з супроводження (супроводу) проекту для участі в Програмі. 

Перед укладанням договору, обов’язково потрібно ознайомитися з переліком конкретних послуг з супроводу проектів, часткова компенсація вартості яких надається Фондом: перелік міститься у Додатку 3 до Програми «‎Енергодім». 

Зразок договору з проектним менеджером можна знайти та завантажити на сайті за Фонду енергоефективності 

В договорі обов’язково слід прописати:

  1. повний перелік послуг, що мають бути надані;
  2. строк виконання та вартість визначених послуг, а також умови та порядок їх  оплати (повна чи часткова передплата або післяплата)

Рекомендовано включити до договору пункт, згідно з яким, проектний менеджер безоплатно усуває недоліки у документах, складених за час його супроводу та наданих до розгляду Фонду.

Які конфлікти інтересів пов’язані з супроводом проектів можуть виникати?

Конфлікт інтересів — це ситуація, в якій посадова особа, яка виконує свої обов’язки, може проявити приватний інтерес у вирішенні того чи іншого питання.

Під час енергомодернізації будівлі за Програмою «Енергодім» конфлікт інтересів може виникати як на будь-якому етапі реалізації проекту (зокрема, при ухваленні рішення щодо участі, при укладанні договорів з підрядниками) між будь-якими учасниками, які можуть бути зацікавленими в результатах реалізації проекту. 

ОСББ має розуміти, що проектний менеджер, який займається супроводом проекту, потенційно може мати конфлікт інтересів з виконавцями усіх робіт та надавачами усіх послуг.

Фахівці Фонду енергоефективності рекомендують ОСББ-учасникам Програми попереджувати та не допускати виникнення реального конфлікту інтересів під час реалізації проектів енергомодернізації. В разі ж, якщо конфлікт інтересів все ж існує, його може врегулювати сама посадова особа (або ж інша сторона).

Можливі ситуації за наявності конфлікту інтересів з ПМ: 

  1. якщо послуги з супроводу проекту для ОСББ за Програмою «‎Енергодім» були надані посадовою особою цього ОСББ (голова та члени правління, головний бухгалтер/бухгалтера) 
  2. якщо проектний менеджер є пов’язаною особою з ОСББ та/або його посадовими особами, співробітниками Фонду енергоефективності.

Перелік пов’язаних осіб наводиться в розділі 5 Додатку 12 Порядку дій учасників Програми.  

Що робитеме Фонд ЕЕ у разі виявлення конфлікту інтересів з ПМ?

У разі виявлення конфлікту інтересів Фонд має право звернутись до ОСББ, щоб отримати чітке обґрунтування укладення ним договору з певним контрагентом або ж отримати підтверджувальні документи щодо вирішення того чи іншого конфлікту інтересів,

Більше про конфлікт інтересів під час реалізації проектів термомодернізації будинку за Програмою «‎Енергодім», читайте  ТУТ.

Для замовлення послуг проектного менеджера з підтримки програми “Енергодім” звертайтесь за тел. 097-290-82-64