Львів, Симоненка 22 0972908264 info@teplovizor-plus.lviv.ua
Меню

Пошук прихованих кабелів та комунікацій (трасопошукові роботи) у Львові та області

Компанія “Тепловізор-Плюс” професійно виконує пошук прихованих підземних кабелів і комунікацій. Використовуємо обладнання з новітніми технологіями прийому, обробки і передачі даних для пошуку комунікацій.

Висока точність і ефективність з пошуку кабелів і труб під землею. 100% результат!

Пошук кабелів, труб під землею у Львові, "Тепловізор-Плюс"

Пошук кабелів, труб під землею у Львові, “Тепловізор-Плюс”

 

 

 

 

 

 

 

Трасування комунікацій з одночасним використанням GPS-приймача і модуля бездротової передачі даних Bluetooth. Це дозволяє не тільки здійснювати миттєву прив’язку вимірюваної траси за координатами, накладати дані на карту або схему комунікацій, а й здійснювати потокову передачу отриманих даних на зовнішні пристрої – ПК, планшетні комп’ютери, смартфони, ноутбуки або інші пристрої.

Виконуємо пошук кабелів, пошук труб в грунті навіть в разі великої кількості близько розташованих комунікацій, перешкод, викликаних близькістю ЛЕП, залізниць або впливу інших зовнішніх факторів.

Наші ціни на трасопошукові роботи у Львові та області

Виконуємо:
– Визначення глибини закладення кабелів у ґрунті (пошук кабелів в землі, пошук кабелів під землею, пошук кабелів під асфальтом) від 2000 грн.
– Визначення глибини закладення труб в грунті (пошук труб в землі, пошук труб під землею, пошук труб під асфальтом) від 2000 грн.
– Визначення траси кабелів у ґрунті від 1000 грн.
– Визначення траси труб в грунті від 1000 грн.
– Пошук обриву кабелю в грунті (пошук обриву силового кабелю, пошук обриву оптичного кабелю – обрив оптоволоконного кабелю – обрив ВОЛЗ) від 4000 грн.
– Пошук короткого замикання на кабелі в грунті – визначення місця короткого замикання на високовольтному кабелі, від 1500 грн.

Ми використовуємо професійні локатори  які оснащені розширеними засобами автоматизації.

Пошук комунікацій

Щорічно непередбачене порушення комунікацій або кабелів під напругою завдає шкоди майну і здоров’ю людей при проведенні ремонтних робіт або на будівельному майданчику. Точне визначення залягання комунікацій дозволяє знизити ризик пошкоджень.

Наші локатори виявляють підземні комунікації на глибині до 3 м. Індикація небезпечних зон сповіщає про кабеля під напругою, режим працює на частотах 8кГц і 33кГц. 

Наш локатор підходить для пошуку різноманітних металевих комунікацій (водопровідні труби, газопровід, знеструмлені дроти і т.п.), а також неметалічних комунікацій.

Якщо вам потрібно знайти кабель чи трубу у землі чи в стіні, телефонуйте у нашу компанію за тел. 097-290-82-64

Ми також виїзжаємо по Західній Україні.

Наш прилад:

Дозволяє здійснювати пошук кабелів і труб на частоті 26 кГц по максимуму і мінімуму з визначенням глибини залягання (за допомогою зовнішньої антени)

Дозволяє здійснювати пошук кабелів в будівлях в важкодоступних місцях
Здатний відшукати проводку в стінах і підлогах (в т.ч. теплих підлогах), обводи лічильників, вимикачі і запобіжники (за допомогою вбудованої антени)
Робота з повітряними лініями: обрив, земля, відбір кабелю і пар
Фільтр на 26 кГц ефективно відбудований від промислової частоти і гармонік
Генератор ЛИС дозволяє проводити вимірювання на кабелях без відключення електроживлення до ~ 220 В
Вбудована підсвітка для роботи в темних місцях
У комплекті безконтактний високочастотний відбірників пар, який служить не тільки для відбору пар, а й уточнює місце обриву жили кабелю
Індикація виявлення траси здійснюється візуально і звуковим способом через вбудований випромінювач і зовнішні навушники

Приклад пршуку кабеля приладом локатором